Šibenski katalog

Medicina opća

Mirta Šalamun, dr.med.

Adresa
Kralja Zvonimira 23
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 214 349
Email
mirtasalamundzs@gmail.com

Nives Nonković,dr.med.

Adresa
Obala kneza Domagoja 140a
Poštanski broj
22203
Mjesto
Rogoznica
Telefon
+385 22 559 032
Email
omrogoznica@dz-sibenik.hr

Sanja Čikara Pleić dr.med.

Adresa
Prilaz tvornici 39
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 218 917
Email
omtef@dz-sibenik.hr

Ivan Stegić, dr.med.

Adresa
Tromilja b.b.
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 778 725
Email
omtromilja@dz-sibenik.hr

Helena Jadrov Španja,dr.med.spec.obiteljske med.

Adresa
Put kroz Meterize 31
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 330 391
Email
ommeterize@dz-sibenik.hr

Antonia Krvavica,dr.med.

Adresa
Novo naselje b.b.
Poštanski broj
22000
Mjesto
Bilice
Telefon
+385 22 340 830
Email
ombilice@dz-sibenik.hr

Helena Matek, dr. med.

Adresa
Kralja Zvonimira 23
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 213 728
Email
ommatek@dz-sibenik.hr

Zvonka Cigić, dr.med.

Adresa
Stjepana Radića 29
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 212 677
Email
omcigic@dz-sibenik.hr

Roko Fantulin,dr.med.

Adresa
Pave Roca 6
Poštanski broj
22211
Mjesto
Vodice
Telefon
+385 22 444 237
Email
omvodice@dz-sibenik.hr

Arijana Vrbičić, dr.med.

Adresa
Draga bb
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 216 020
Email
omvrbicic@dz-sibenik.hr

Anita Vladović, dr.med.

Adresa
Kamenar 2e
Poštanski broj
22202
Mjesto
Promina
Telefon
+385 22 570 033
Email
omprimosten@dz-sibenik.hr

Tatjana Grubišić Čabo,dr.med.

Adresa
Bana Josipa Jelačića 4
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 219 068
Email
omcabo@dz-sibenik.hr

Danijela Juras,dr.med.

Adresa
Zamalin 22
Poštanski broj
22212
Mjesto
Tribunj
Telefon
+385 22 446 174
Email
omtribunj@dz-sibenik.hr

Vlatka Nakić,dr.med.

Adresa
Ražine-Narodnog preporoda 1
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 448140
Email
omtlm@dz-sibenik.hr

Ena Radman, dr. med.

Adresa
Kralja Zvonimira 23
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 339 436
Email
omradman@dz-sibenik.hr

Duje Stančić, dr.med.

Adresa
Stjepana Radića 46
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 443 124
Email
ombaldekin@dz-sibenik.hr

Aleksandar Novaković, dr.med.

Adresa
Kamenar 2e
Poštanski broj
22202
Mjesto
Primošten
Telefon
+385 22 662 432
Email
omnovakovic@dz-sibenik.hr

Jan Šteter, dr. med.

Adresa
Stjepana Radića 46
Poštanski broj
22000
Mjesto
Šibenik
Telefon
+385 22 443 124
Email
omsteter@dz-sibenik.hr